• Badanie wzroku

  Bydgoszcz – tel. 52 320 67 58
  Toruń – tel. 56 652 89 16
  Więcej
 • Okulary dla dorosłych

  Szeroki wybór stylowych okularów dla młodzieży i dorosłych
  Więcej
 • Okulary dla dzieci

  Bezpieczeństwo i najwyższa jakość
  Więcej
 • Soczewki kontaktowe

  Ciesz się idealną ostrością obrazu bez oprawek!
  Więcej
 • Dojazd

  Wskazówki dojazdu
  Więcej

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to niesamowita wygoda. Nawet najlżejsze okulary po cieżkim dniu sprawiają, że czujemy się niekomfortowo. Wyobraź sobie niesamowitą ostrość i czystość widzenia. Nie przejmujesz się wiecznie zabrudzonymi soczewkami okularów.

Soczewki kontaktowe to doskonała propozycja dla osób aktywnych i uprawiających sport, a także dla wszystkich ceniących sobię wygodę w życiu codziennym. Nasi specjaliści w salonach pomogą Ci dobrać odpowiednie soczewki w zależności od Twoich preferencji i Twojej krzywizny oka.

Badanie pod kątem soczewek kontaktowych:
Zapewniamy profesjonalne badanie, które określi Twoją krzywiznę oka – niezbędną aby właściwie dobrać soczewki. Otrzymasz dodatkowo testowe szkła ze wszyskimi akcesoriami.  
Soczewki dopasowane do Twoich potrzeb:
Znajdziesz u nas wszystkie typy szkieł, które zapewnią Ci idealny komfort na co dzień, podczas pracy, w czasie jazdy samochodem i w trakcie czytania
Szeroki wybór szkieł:
W naszej ofercie można znaleść szkła kontaktowe wielu wiodących producentów. Znajdziesz odpowiednie soczewki do każdej krzywizny, a także ogromy wybór kolorów, włącznie z takimi jak czerwony czy czarny.