• Badanie wzroku

  Bydgoszcz – tel. 52 320 67 58
  Toruń – tel. 56 652 89 16
  Więcej
 • Okulary dla dorosłych

  Szeroki wybór stylowych okularów dla młodzieży i dorosłych
  Więcej
 • Okulary dla dzieci

  Bezpieczeństwo i najwyższa jakość
  Więcej
 • Soczewki kontaktowe

  Ciesz się idealną ostrością obrazu bez oprawek!
  Więcej
 • Dojazd

  Wskazówki dojazdu
  Więcej

Badanie wzroku

Bydgoszcz
tel. 52 320 67 58

Toruń
tel. 56 652 89 16

Komfort widzienia w okularach i soczewkach kontaktowych w dużej mierze zależy od prawidłowo przeprowadzonego badania wzroku. Źle dobrane szkła lub soczewki mogą powodować uczucie dyskomfortu, szybkie męczenie się oka, a nawet pogłębianie się wady wzroku.

Warto pamiętać o tym, że zazwyczaj wada wzroku stopniowo się zmienia, dlatego aby zapewnić naszym oczom jak najlepszy komfort zalecane jest okresowe badanie wzroku. Samo badanie jest szybkie i bezbolesne. Z radością witamy u nas dzieci, którym zapewniamy odpowiednią atmosferę, a samo badanie zostanie przeprowadzone sprawnie i w formie zabawy.


Badanie pod kątem soczewek kontaktowych:
Zapewniamy profesjonalne badanie, które określi Twoją krzywiznę oka – niezbędną, aby właściwie dobrać soczewki. Jeżeli to Twoje pierwsze soczewki kontaktowe, pomożemy wybrać te najlepsze dla Twoich oczu oraz udzielimy wszelkich informacji jak bezpiecznie używać soczewek kontaktowych.  
Profesjonalne badanie optometrycze:
Dzięki optometrycznemu badaniu wzroku dobierzesz odpowiednie soczewki okularowe, w zależności od Twoich potrzeb – dużo pracujesz przy komputerze, a może w ostrym słońcu na świeżym powietrzu? Nasi eksperci pomogą zapewnić Ci idealy komfort widzenia
Badania przyjazne dla dzieci:
Dokładamy wszelich starań, aby dzieci czuły się komfortowo w czasie badania. Badania wzroku w naszych placówkach są szczególnie atrakcyjne dla dzieci, gdyż staramy się je przeprowadzać w formie zabawy, tak aby każde dziecko było uśmiechnięte.